10433.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
Szilágyi jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, kissé sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm.