10326.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
Szűcs I jelzéssel: Női portré, 1884. Ceruza, papír. Dekoratív, ovális, kissé sérült üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm