10026. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
11
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 33/100, üvegezett fakeretben, 19×33,5 cm
Photo of the item taken by : pk