10031. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Díszletfestés a Szabadtérin (Szeged) . Fametszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, metszet ép, 19x40 cm
Photo of the item taken by : ekb