42 000 HUF
Herman Lipót (1884-1972): Udvarrészlet napfoltokkal, 1938. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán autográf felirattal és egy teraszt megörökítő vázlattal. Dekoratív, Üvegezett fakeretben, 21×26 cm.