10132. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Kézdi Kovács László (1864-1942): Szerelmesek, 1876. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 8,5×10,5 cm. Gyerekkori munka, gyűjtői darab!
Photo of the item taken by : bk