10256. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Havas tanya, 1970. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 35,5×46,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras