15 000 HUF
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Saloniki (Szaloniki). Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34×22,5 cm / Jenő Szantrucek (Santrucek) (1903-1965):.Thessaloniki. Pastell on paper. Signed. Framed. 34×22,5 cm