10266. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Szervánszky Jenő (1906-2005): Tabáni részlet, 1924. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x36 cm
Photo of the item taken by : pk