10284. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Tokay János (1919-): Csodamadár. Fametszet, papír, jelzett, számozott (14/25), Lap alján Szíj Rezső (1915-2006) műgyűjtő, művészeti író gyűjteményi bélyegzőjével. Kissé sérült (törésnyomokkal). 42x28,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert