10295. 424. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Virágzó fák a Balatonnál. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (halványan). Hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 20×40 cm
Photo of the item taken by : pk