13327.
424. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
Érdekes geológiai-vulkanikus képződmény (megkövesedett láva?) ismeretlen helyszínen, fotó, 1890-1900 körül, kissé foltos, apró felületi sérülésekkel, 25x19 cm, üvegezett fakeretben