12945.
424. Closed Online auction
Photo
6 500 HUF
16,84 EUR, 18,57 USD
Karl Vock: Kittit No. 26 (erotikus fotó), 1990-91 körül. Hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, feliratozott és Maitland International Salon, Ausztrália, 1991 címkéjével. Fakeretben. 23,5x35,5 cm