12889. 424. Closed Online auction Photo
2 000 HUF
31
0 HUF
cca 1960-1980 Május 1. ünnepség, zászlókkal felvonuló fiatalok, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett sajtófotó, kissé sérült, 26x20 cm
Photo of the item taken by : hsz