11085. 424. Closed Online auction Art-ceramics
2 400 HUF
0 HUF
Bíró Árpád (?-): Korondi népi kerámiák, 5 db. Mázas kerámia, kézzel festett, részben jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, a tányér széle sérült. d: 17 cm, m: 14,5-15,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras