Art-ceramics
Number of items: 169
2655615
11145
424
Art-ceramics
Other collectibles
Régi fajansz díszvasaló, kopásokkal, mázhibákkal, jelzés nélkül, m: 12 cm
1 400 HUF
2627656
11146
424
Art-ceramics
Other collectibles
Majolika falitükör, sérült, jelzett, 45x32cm
6 000 HUF
2672735
11147
424
Art-ceramics
Other collectibles
Ülő Buddha, részben biszkvit, részben mázas figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 26,5 cm
6 000 HUF
2700202
11148
424
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalat, kerámia dísz tál, hibátlan, d: 17,5 cm
2 000 HUF
2700446
11149
424
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Hummel/Goebel kisfiú kosárral, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 13,5cm
11 000 HUF
2700789
11150
424
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Müncheni városképes, nagyméretű német sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
2 200 HUF
2697312
11151
424
Art-ceramics
Other collectibles
Gránit "Nemzetközi Nőnap Márc. 8." fali dísztányér. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
2 000 HUF
2695487
11152
424
Art-ceramics
Other collectibles
Piros-fehér váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 11 cm
3 000 HUF
2695269
11153
424
Art-ceramics
Other collectibles
Schütz Cilli fajansz, áttört dísz tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 1892. d: 19,5 cm
8 000 HUF
2695266
11154
424
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúr: Katicás sárga ruhás kislány, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
2 000 HUF
2660001
11155
424
5500
Art-ceramics
Other collectibles
Schütz Cilli szőlő levél mintás tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, máz alatti repedésekkel, apró csorbával, 27x20 cm
5 500 HUF
2698592
11156
424
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri macik, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m