11212. 424. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,8 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras