11242. 424. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
17
0 HUF
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, 44x16 cm, d: 16,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras