Number of items: 280
2295875
11314
424
9500
Other collectibles
9 500 HUF
2524487
11315
424
26000
Other collectibles
Cseh Altwien 6 személyes mokkás készlet, tálcával, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
26 000 HUF
2697331
11316
424
Other collectibles
Angol régi fajansz dísztál, mázalatti kék matricás, jelzett, kopásokkal, szélén lepattanás, d: 37 cm
8 000 HUF
2695090
11317
424
Other collectibles
Balázs K: Furulyázó paraszt. Kézzel festett porcelán. Zsolnay vizsgadarab. Jelzett, Zsolnay jelzés nincs benne, hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
2695089
11318
424
Other collectibles
Ménesi Katalin: Furulyázó paraszt. Zsolnay vizsgadarab. Kézzel festett porcelán, jelzett, Zsolnay jelzés nincs benne, hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
2658930
11319
424
28000
Other collectibles
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal
28 000 HUF
2700328
11320
424
Other collectibles
Limoges wc/szék formájú ékszeres dobozka. kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
8 000 HUF
2608268
11321
424
Other collectibles
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
20 000 HUF
2421308
11322
424
Other collectibles
7 000 HUF
2603282
11323
424
11000
Other collectibles
Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm
11 000 HUF
2659828
11324
424
4800
Other collectibles
Wallendorf sárkányos váza, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm
4 800 HUF
2655252
11325
424
3200
Other collectibles
Olasz, Martini, porcelán hamutál, jelzett, mázhibákkal, d: 16 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m