Number of items: 280
2697434
11242
424
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, 44x16 cm, d: 16,5 cm
10 000 HUF
2697706
11243
424
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm
3 000 HUF
2697698
11244
424
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
3 000 HUF
2697696
11245
424
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
4 000 HUF
2697694
11246
424
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
4 000 HUF
2697692
11247
424
Other collectibles
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6 cm
4 000 HUF
2695282
11248
424
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 23 cm
2 400 HUF
2695789
11249
424
Other collectibles
Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 9 cm
4 000 HUF
2695881
11250
424
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
18 000 HUF
2695948
11251
424
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5x7,5 cm
3 000 HUF
2697202
11252
424
Other collectibles
Zsolnay bordás váza, eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, szájperemén apró restaurálással, m: 12 cm
9 000 HUF
2694313
11253
424
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m