A rablók kezei. Kiadja a "Szózat" Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligájának napilapja / "The hands of robbers" Hungarian irredenta propaganda, Trianon s: Helbing Aranka
Segítsetek míg nem késő! Kiadja a "Szózat" Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája napilapja / Hungarian irredenta propaganda, Trianon s: Krémer Amália (fa)
Demarkációs vonal Magyarországon. Némethy Miklós ciklusának II. képe. Kiadja a Tolnay Könyvkiadó, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája / Hungarian irredenta propaganda s: Némethy M.
Trianon 1920. Szegény testvérünknek száz a baja, búja: Hiányzik cserébe a jó magyar búza! Kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség, Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian irredenta propaganda s: Köves
1938-1943 Kassa, Kosice; Kassa sz. kir. város felszabadulásának ötödik évfordulója emlékére. Kiadja a Cassovia Bélyeggyűjtők Egyesülete. Légrády Sándor aláírása / Memorial postcard for the 5th anniversary of the entry of the Hungarian troops + So. Stpl
Hódolat az aranyborjú urának. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Felelős kiadó Nagykálnai Levatich László, Held János könyvnyomdája / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica (EK)
11 db magyar második világháborús zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta munkatáborból Weisz Jenő és szerelme Schreyer Friderika (Frici) között 1944-ből + 2 boríték / 11 WWII Hungarian letters (and 2 envelopes) between a Jewish labor serviceman and his lover from 1944. Judaica
2 db magyar második világháborús zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta a 203/6. gyergyóhollói tábori munkás század munkatáborból May Elemér és a családja között 1940-ből. Judaika / 2 WWII Hungarian letters between a Jewish labor serviceman and his family from 1940 from Corbu. Judaica
1942 Katona legyőzi a szovjet kétfejű zsidó sárkányt. Második világháborús antiszemita katonai propagandalap. Magyar Királyi Haditudósító Osztag kiadása. Tábori Postai Levelezőlap / WWII Anti-Semitic, Anti-Soviet propaganda card, Judaica s: Németh (EK)