12179. 425. Closed Online auction Flea Market
3 200 HUF
0 HUF
Peter Kelly, Art of era, Meiklejohn Graphics, Covent Garden London. Üvegre készül art deco nyomat, feltehetően XX. sz. vége, kopásnyomokkal, apró foltokkal, fakeretben, 38x27,5 cm
Photo of the item taken by : pk