13156.
425. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1881 Festészeti boncztan. Á. Székely Bertalan történelmi festész és tanár előadásai nyomán közli Ruby Miroszláv rajztanárjelölt. Bp., 1881, Rajztanárképezdei Társaskör (Beck F.-ny.), 159+(1) p. Litográfiai úton sokszorosított jegyzet, kézirat. Kissé sérült lapokkal, fűzés nélkül, korabeli félvászon mappában.