14464.
425. Closed Online auction
Maps
3 600 HUF
1934 Dr. Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1934, Győző Andor, 144+(2) p. + 141 t. (színes térképek, közte kihajthatóak) + 137+(3) p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti borító és gerinc egy részét felhasználták.