14492.
425. Closed Online auction
Maps
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed