Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró sérülésekkel. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
Ez történt Budapesten, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Muráti Lili, Hajmássy Miklós, Rajnay Gábor, Ladomerszky Margit, Kiss Manyi, Makláry Zoltán szereplésével. Rendező: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a litográfián Kellner Márkus, Bp. M.F.I. Film. Sérült, hiányos. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, damaged, lithograph on paper.
Konecsni György (1908-1970): A felszabadult Budapest művészete, Magyar Nemzeti Galéria, 1960. Plakát, papír, ofszet, jelzett a plakáton, Offset Nyomda. 83x57,5 cm. Feltekerve, lap tetején apró szakadással és törésnyommal.
Omega együttes plakátja a tagok arcképeivel (Kóbor, Benkő, Presser stb.), 1960-as évek vége, Beller Iván fotói, apró foltokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 47,5x56,5 cm
1969 Szelid motorosok (Easy Rider), filmplakát, rendező: Denis Hopper, főszereplők: Peter Fonda, Dennis Hopper, Jack Nicholson, Minerva, 1969, Printed in Scotland, a sarkain kis lyukakkal, kis gyűrődésnyomokkal, a szélein néhány egészen kis szakadással, 62x84 cm/
1969 Easy Rider, movie poster, directed by Dennis Hopper, starring: Peter Fonda, Dennis Hopper, Jack Nicholson, Minerva, 1969, Printed in Scotland, with little holes on the corners, with little creases, with very small tears at the edges, 62x84 cm