8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Rolls Royce oldtimer játék autó, bakelit és fém, alján Hong Kong jelzéssel, kopásnyomokkal, néhány kisebb sérüléssel / hiánnyal, 40x16,5x15 cm