400 000 HUF
1 036,27 EUR, 1 142,86 USD
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm