16815. 425. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 600 HUF
0 HUF
1967 Új Írás irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat, VII. évf. 3. sz., 1967. március. Benne a nyolcvanéves Kassák Lajos írásaival, verseivel, grafikáival. Kissé sérült, 40 p.
Photo of the item taken by : hsz