16780. 425. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 400 HUF
0 HUF
Bortnyik Sándor - Hevesy Iván - Rabinovszky Márius: Kétezer év festészete. Bp., 1943, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval.
Photo of the item taken by : tg