1 200 HUF
Diehl, Gaston: Vasarely. Körner Éva elÅ‘szavával. Ford.: Havas Lujza. Bp., 1973, Corvina. 100 p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtó nélkül, kissé foltos borÃtóval, borÃtó hátulján apró felületi sérülésekkel.