2 400 HUF
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei 1-2. köt. 1. Dunántúl. 2. köt.: Duna-Tisza köze, Tiszántúl,Felsővidék. Bp.,1959-1961, Képzőművészeti Alap Kiadóváll. Sok képpel illsuztrált kiadvány. Kiadói kopott félvászon-kötés és kiadói kopott egészvászon-kötés.