2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Judith Dupré: Skyscrapers. Introductory interview with Philip Johnson. New York,1996,Black Dog & Leventhal. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, 46x20 cm