2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Korniss Péter - Szabó Péter - Sisa József: Országház. / Parliament. Limited Edition. (Limitált kiadás). Bp., 2008, ReGift Ltd. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, DVD-melléklettel.