5 000 HUF
Lübke, Wilhelm: Denkmäler der Kunst. Zur Übersicht des Entwicklungsganges der bildenden Künste, von den frühesten Werken bis auf die neuere Zeit. Stuttgart, 1864, Ebner & Seubert, IV+56 p. + 56 t. (fekete-fehér képtáblák). Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott, harántalakú egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.