5 000 HUF
Lübke, Wilhelm - von Lützow, Carl: Denkmäler der Kunst. Architektur, Skulptur und Malerei. Zur Übersicht ihres Entwickelungsganges von den ersten künstlerischen Versuchen bis zu den Standpunkten der Gegenwart. Stuttgart, 1884, Paul Neff, VIII p. + 203 t. (képtáblák, közte 7 színes) + (2) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott, harántalakú félbőr-kötés, kopott, sérült borítóval, négy képtáblán kivágott részekkel.