1 000 HUF
Meyer, Franz Sales: Jaennickes Handbuch der Aquarellmalerei. Esslingen a. N., 1923, Paul Neff Verlag, XII+240 p. + XIII t. (színes képtáblák). Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos, sérült borítóval.