16751. 425. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott papír védőborítóval.
Photo of the item taken by : tg