1 000 HUF
Perzynski, Friedrich: Der japanische Farbenholzschnitt. Seine Geschichte - Sein Einfluss. Die Kunst - Herausgegeben von Richard Muther. Dreizehnter Band. Berlin, é.n. (cca 1900-1910), Julius Bard. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, javított, hiányos gerinccel, kissé sérült borítóval.