1 000 HUF
Tabéry Géza: Két kor küszöbén. Önéletírások. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Bukarest, 1970., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány, benne jegyzetekkel papírlapokon.