1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, helyenként kissé koszos, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 3070 példányban.