2 400 HUF
10
Windstärke 12. Eine Auswahl neuer deutscher Karikaturen. Zusammengestellt und eingeleitet von Walter Heynowski. Buchreihe "Frischer Wind" Band 1. Dresden, 1953, VEB Verlag der Kunst. Karikatúra-album, német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Kurt Poltiniak (1908-1976) német karikaturista, grafikus, a kötet borítójának illusztrátora által DEDIKÁLT példány.