16744. 425. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 400 HUF
0 HUF
Wright, Frank Lloyd: Testamentum. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban
Photo of the item taken by : karap_norbert