László Gyula: Forradalmak az ujkori művészetben. (23 képpel.) Kolozsvár, 19455, Józsa Béla Athenaeum, 102 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, az elülső papírborítón aláhúzásokkal.
Róth Miksa vallomásai. Egy üvegfestőművész az üvegfestészetről. Bp.,én.,Róth Miksa Alapítvány és Üvegmúzeum. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. + Fényi Tibor: Róth Miksa Emlékház. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtár 712. Bp., 2001., TKM. Kiadói papírkötés.
Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966. Debrecen, 2017., Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Debreceni Református Kollégium Múzeuma. Szerk.: Gáborjáni Szabó Botond. Debrecen, 2012., Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés.
Prosek Zoltán (szerk.): Témák és momentumok. Paks, 2009, Paksi Képtár. 71 p. Megjelent 500 példányban. Többek közt Bak Imre, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyar Központi Híradó Rt. 1945-1947. Ortutay Gyula előszavával. Bp.,1947, MKH, 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, vébőborító nélkül Körmendy László rádióbemondó aláírásával