Kortárs művészet múzeumi gyűjteményekben. 1988-1999. Szerk.: Pataki Gábor, Sümegi György. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp.,2001., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés.
Szyksznian Wanda. Szerk., írta és tervezte: Szyksznian Wanda. Bp., 1998, Novoprint. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Wehner Tibor - Révész Emese: Paizs. Körmendi Galéria Budapest sorozat 12. köt. Bp, 2000, Körmendi Galéria, 178 p. Magyar és angol nyelven. Paizs László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Paizs László (1935-2009) Kossuth-díjas képzőművész által Dr. Harbula Gyula részére DEDIKÁLT példány.
3 db Ferenczy családdal kapcsolatos könyv és katalógus: A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp., 1968, Athenaeum-ny. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal. + Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban
Magyar művész-fotók. Szerk.: Kankowszky Tamás. Bp.-New York, 1946, Dr. Vajna György és Társa-Transatlantic Arts. (Bp., Posner-ny.), 96 p. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
A modernség talánya. Enigme de la Modernité. A Musée national d'art moderne, Centre Georges Pompidou gyűjteménye, Párizs. Kiállítási katalógus. Szerk.: Zelimir Koscevic, Timár Katalin. Bp., 2005, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Csák Máté: Az építészet lényege. Bp., 2011, Körmendi. Egyetlen kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a címlapon tollrajzzal.
Kocsis Imre: Rajzok és emlékek - 1956. Makó, 2006, Makó Város Önkormányzata és Képviselő Testülete. Fekete-fehér illusztrációkkal, Kocsis Imre (1940-2015) műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
2 db Bolmányi Ferenc művészetével kapcsolatos kiadvány: S. Nagy Katalin: Bolmányi Ferenc (1904-1990). Bp., 2000, Enciklopédia. 126p. Megjelent 1000 pédányban. Reprodukciókkal, Bolmányi Ferenc műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Bolmányi. Grafikai füzetek 1. Bp., 2008, Arte. Reprodukciókkal, Bolmányi Ferenc műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Alpár Ágnes (szerk.): Madách Színház 1951-1976 - 1976-1987. Bp., 1976,87 Magyar Színházi Intézet
DEDIKÁLT példány. kiadói vászonkötésben, papír tékában