Dr. Gömör Béla: Kis fotótéka. Portrék egy gyűjteményből. Bp., 2002, GMR Reklámügynökség. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Morgengabe. Eine Auslese aus den Werken der Zeitschrift der Deutschen Buch-Gemeinschaft mit vielen Bildtafeln und Zeichnungen. Berlin, é.n., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1998 A fordulat évei. Politika. Képzőművészet. Építészet. 1947 -1949. Kiállítási katalógus. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria, 10 p. + 1 kihajtható kisebb prospektus.
Művészeti Hetek Pécs. 1941 január 4-február 3. H.n., é.n., Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér képekkel, többe közt Lotz Károly, Munkácsy Mihály, Székely Bertalan műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon papírkötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval.
F. Csanak Dóra: Teleki József és a művészetek. Bp., é.n., Akadémiai. 553-584 p. Különlenyomat Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói sérült papírborítóban.
Bán András: Kéri Ádám. A művész, Kéri Ádám (1944-) Munkácsy Mihály-díjas (1998) magyar festő- és szobrászművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 1984, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.