Books: Architecture, Art

Number of items: 415

2 db kiállítási katalógus: Székely Bertalan kiállítás. Bp., 1955, Országos Szépművészeti Múzeum-Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 70 művész kiállítása. Bp., 1957, Ernst Múzeum-Műcsarnok. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
16817.

1 000 HUF
2,59
2,86
Akt-mappa 1984. Vál.: Győri Lajos. Bp., Idegenforgalmi és Propaganda Kiadó Vállalat, 27 t. (hiányos). Magyar és német nyelvű. Kissé gyűrött kiadói papírmappában.
16818.

1 400 HUF
3,63
4,00
Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIX-XX. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1909, ifj. Nagel Ottó, 178+(2) p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
16819.

1 200 HUF
3,11
3,43
Antalné Szathmáry Ilona: Textilmunkák, bőrmunkák. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói papírkötés.
16820.

1 200 HUF
3,11
3,43
1907 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évf., 5. sz. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy színes képtáblával (Márk Lajos Nyári délután c. olajfestményének reprodukciója). Thoroczkai-Wigand Ede: Az én falum melléklettel, rajta Thoroczkai-Wigand Ede rajzaival, (8. sztl. lev.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, leváló borítóval, egy lap hiánnyal. (299-300 p.)
16821.

1 600 HUF
4,15
4,57
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
16822.

900 HUF
2,33
2,57
Schlemmer-Moholy-Nagy-Molnár: A Bauhaus színháza. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16823.

1 200 HUF
3,11
3,43
Homoródy József (szerk.): A magyar film húsz éve (1945-1965). Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16824.

1 200 HUF
3,11
3,43
Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
16825.

1 000 HUF
2,59
2,86
Perzynski, Friedrich: Der japanische Farbenholzschnitt. Seine Geschichte - Sein Einfluss. Die Kunst - Herausgegeben von Richard Muther. Dreizehnter Band. Berlin, é.n. (cca 1900-1910), Julius Bard. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, javított, hiányos gerinccel, kissé sérült borítóval.
16826.

1 000 HUF
2,59
2,86
Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
16827.

1 000 HUF
2,59
2,86
Virág a művészetben. Budapest Székesfőváros Képtára és a Székesfővárosi Kertészet kiállítása 1946 május. Bp., 1946, k.n. 27 p. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16828.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF