Books: Architecture, Art Number of items: 415
2713583
16817
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db kiállítási katalógus: Székely Bertalan kiállítás. Bp., 1955, Országos Szépművészeti Múzeum-Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 70 művész kiállítása. Bp., 1957, Ernst Múzeum-Műcsarnok. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 000 HUF
2713557
16818
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Akt-mappa 1984. Vál.: Győri Lajos. Bp., Idegenforgalmi és Propaganda Kiadó Vállalat, 27 t. (hiányos). Magyar és német nyelvű. Kissé gyűrött kiadói papírmappában.
1 400 HUF
2713627
16819
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIX-XX. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1909, ifj. Nagel Ottó, 178+(2) p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
1 200 HUF
2709666
16820
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Antalné Szathmáry Ilona: Textilmunkák, bőrmunkák. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2710537
16821
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1907 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évf., 5. sz. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy színes képtáblával (Márk Lajos Nyári délután c. olajfestményének reprodukciója). Thoroczkai-Wigand Ede: Az én falum melléklettel, rajta Thoroczkai-Wigand Ede rajzaival, (8. sztl. lev.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, leváló borítóval, egy lap hiánnyal. (299-300 p.)
1 600 HUF
2689136
16822
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
2684298
16823
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schlemmer-Moholy-Nagy-Molnár: A Bauhaus színháza. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2705849
16824
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Homoródy József (szerk.): A magyar film húsz éve (1945-1965). Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2693504
16825
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
1 000 HUF
2708371
16826
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Perzynski, Friedrich: Der japanische Farbenholzschnitt. Seine Geschichte - Sein Einfluss. Die Kunst - Herausgegeben von Richard Muther. Dreizehnter Band. Berlin, é.n. (cca 1900-1910), Julius Bard. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, javított, hiányos gerinccel, kissé sérült borítóval.
1 000 HUF
2679669
16827
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2706355
16828
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Virág a művészetben. Budapest Székesfőváros Képtára és a Székesfővárosi Kertészet kiállítása 1946 május. Bp., 1946, k.n. 27 p. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035