A festészet vége? Bp., 2003., Magyar Festők Társaság - Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne Aknay János, Bukta Imre, Fehér László, Fajó János, Keserű Ilona, Kokas Ignác, Konok Tamás, feLugossy László, Nádler István és mások. Kiadói papír-kötés.
Arnóti András/Sárközi Zoltán: Sárközi Zoltán Arnóti András versei és grafikái. Poems and pieces of graphic art by Zoltán Sárközi András Arnóti. A festőművész, költő, Arnóti András/Sárközi Zoltán (1949-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Gedichte und Graphiken von Zoltán Sárközi András Arnóti. hn., én., Szolárisz, 36+8 p. Kiadói papírkötés
A második nyilvánosság. XX. századi magyar művészet. Összeáll.: Hans Knoll. Szerk.: Jolsvai Júlia. Művészeti Világ. Bp.,2002,Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A treasure house of books. The Library of Duke August of Brunswick-Wolfenbüttel. Edited by Helwig Schmidt-Glintzer. Wolfenbüttel, 1998, Herzog August Bibliothek Wolfenbüttel. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kortárs szlovák művészet 1960 - 2000. Válogatás az Első Szlovák Befektetési Társaság gyűjteményéből. Szerk.: Zuzana Bartosová, Vladimíra Büngerová. Bp.,2005., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.