Books: Architecture, Art Number of items: 415
2694527
16901
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ditrói Ervin: Képek és jelképek. Közelítések művekhez, művészethez. Bukarest, 1982, Kriterion. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, az utolsó pár lapon alján a képanyagot nem érintő sérülésnyomokkal.
2694540
16902
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tabéry Géza: Két kor küszöbén. Önéletírások. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Bukarest, 1970., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány, benne jegyzetekkel papírlapokon.
1 000 HUF
2694555
16903
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Brogyáni Kálmán: Festőművészet Szlovenszkón. Kosice/Kassa, 1931., Kazinczy, 126 p.+42 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, aláhúzásokkal, rossz állapotban. Ritka! 2694479
16904
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1978 Gy. Szabó Béla festőművész kiállítása. Kiskunmajsa, az Ifjú Gárda Művelődési Központban 1978. dec. 18-31-ig, egy helyen bejegyzéssel, 24 p.
2694450
16905
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Lajos: Minerva baglya. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2694449
16906
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1997 Híd LXI. évf. 2-4. sz. 1997. február-április. Benne érdekes írásokkal, közte: Bela Duranci: Nagybánya és mi.
2694445
16907
425
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Benkő Samu: Sorsformáló értelem. Művelődéstörténeti dolgozatok. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2694560
16908
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
1 000 HUF
2694572
16909
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1972 Marc Chagall kiállítása. Exposition de Marc Chahall. Bp., 1972., Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2713744
16910
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Aggházy Mária: Régi magyarországi faszobrok. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Schiller Alfréd fényképeivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2557307
16911
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bácsay peintures - Peter Bácsay, Budapest, 2011. Kiadói kartonált keménykötésben, 168p.
1 800 HUF
2498338
16912
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035