Héléne Adhémar: Monet. Peintures. Paris, 1950, Les Éditions du Chéne, francia nyelven, kiadói papírmappában, 16 db színes festmény reprodukcióval, borítóján sérülés
Lawrence Gowing: Renoir. Paintings. London, é.n., Lindsay Drummond, angol nyelven, 16 db színes festményreprodukcióval, kiadói gyűrűs papírkötésben, kissé kopott borítóval
2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nemzetközi Acélszobrász Alkotótelep és Szimpozion Dunaújváros 1974 - 1993. International Steel Sculptor Workshop and Symposium Dunaújváros. 1974 - 1993. Szerk.: Klein András Miklós. Dunaújváros, 1996., Dunaferr-Art. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi Brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulcz Katalin. Bp., 2011., Iparművészeti Múzeum - Dobrányi Ildikó Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szobrászaton innen és túl. Bp.,2001,Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bukta Imre, Csíkszentmihályi Róbert, ef Zámbó István, Fajó János, Fehér László, Gádor Magda, Kő Pál, Maurer Dóra, Melocco Miklós és mások. Kiadói papírkötés.